استقبال عجیب ایتالیایی ها از تیم ملی والیبال ایران

به گزارش وبلاگ اشاره و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران پس از انتها مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال و صعود به مرحله نهایی این رقابت ها، با توجه به فاصله زمانی کم، بلافاصله در لهستان اردو زد و تمرینات آماده سازی خود را در گدانسک پیگیری کرد.

استقبال عجیب ایتالیایی ها از تیم ملی والیبال ایران

ملی پوشان کشورمان ظهر روز یکشنبه 26 تیر ماه گدانسک را به مقصد بولونیا ترک کردند و ابتدا با پروازی به فرانکفورت رفتند و پس از چند ساعت توقف، فرانکفورت را به مقصد بولونیا در کشور ایتالیا محل برگزاری مرحله نهایی لیک ملت های والیبال ترک کردند.

کاروان والیبال کشورمان ساعت 23:30 شب گذشته وارد شهر بولونیا شد و در هتل محل اقامت تیم ها اسکان یافت تا پس از استراحتی کوتاه تمرینات خود را به منظور آمادگی هر چه بیشتر برای مرحله نهایی لیگ ملت ها از امروز شروع کند.

نکته عجیب و قابل تأمل استقبال و میزبانی ایتالیایی ها در ابتدای ورود تیم ایران به این کشور و تدارک ندیدن شام برای اعضای کاروان تیم ایران بود، آن هم به رغم اینکه زمان ورود تیم ایران از سوی فدراسیون والیبال ایران و فدراسیون جهانی به میزبان اعلام شده بود.

بعلاوه غیر از مترجم که از بدو ورود تیم ایران را همراهی کرد، هیچ فردی به عنوان نماینده برگزارکننده در هتل محل اسکان تیم ایران حاضر نبود. مسئولان هتل هم اعلام کردند که هیچ تدارکاتی برای شام ایران دیده نشده است و هیچ رستورانی هم در نزدیکی هتل در آن ساعت از شبانه روز قادر به سرویس دهی برای شام نبود. بدین ترتیب ملی پوشان کشورمان بدون صرف شام به اتاق های خود رفتند.

بر اساس مقررات میزبانی مسابقات بین المللی والیبال، اسکان، تغذیه و رفت و آمد تیم ها بر عهده میزبان است و تیم ها با ارائه برنامه پروازی ورود و خروج انتظار برنامه ریزی درست و اصولی از سوی کمیته برگزاری مسابقات را دارند؛ بنابراین با توجه به اینکه ایتالیایی می دانستند تیم ایران در آخرین ساعات روز یکشنبه وارد بولونیا می گردد، انتظار تدارک بهتری در بدو ورود تیم ایران از میزبان وجود داشت.

تیم ملی والیبال کشورمان روز پنجشنبه 30 تیر ماه از ساعت 23:30 به وقت تهران در مرحله یک چهارم نهایی مرحله نهایی لیگ ملت ها به مصاف تیم ملی لهستان خواهد رفت.

منبع: فرارو

به "استقبال عجیب ایتالیایی ها از تیم ملی والیبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال عجیب ایتالیایی ها از تیم ملی والیبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید