تکرار شکست تلخ؛ حذف بسکتبال ایران به وسیله اردن

به گزارش وبلاگ اشاره، تیم ملی بسکتبال کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی کاپ آسیا مقابل اردن نتیجه را واگذار کرد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.

تکرار شکست تلخ؛ حذف بسکتبال ایران به وسیله اردن

در نخستین بازی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کاپ آسیا تیم های ایران و اردن از ساعت 15 به مصاف هم رفتند که اردنی ها 91 بر 76 به پیروزی رسیدند.

در این مسابقه سعید ارمغانی تیمش را با همان ترکیب همیشگی سجاد مشایخی، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی، ارسلان کاظمی و حامد حدادی به میدان فرستاد.

اردنی ها بازی را بهتر شروع کردند و با شکاف دفاعی که در تیم کشورمان وجود داشت آن ها امتیاز های خوبی را به کسب کردند و 24 بر 18 به فزونی رسیدند. در کوارتر دوم هرچند حساب کار 20 بر 20 مساوی شد، اما ضعف دفاعی کشورمان رفع نشد و در زیر حلقه و پیرامون اردنی ها همچنان امتیازآوری می کردند.

در کوارتر سوم شاگردان سعید ارمغانی مقابل حریف تیم برتر میدان بودند و پیروز شدند 29 بر 20 به فزونی برسند.

هرچه در کوارتر سوم ملی پوشان کشورمان خوب بازی کردند، در 10 دقیقه چهارم بدون تمرکز بودند و اردنی ها امتیاز های پیاپی را کسب کردند و در نهایت 27 بر 9 به فزونی رسیدند.

تیم ملی اردن که از آن ها به عنوان گربه سیاه تعبیر می گردد، یک بار دیگر در مرحله یک چهارم نهایی سال 2011 ایران را شکست داده بود و آن باخت دوباره در سال 2022 تکرار شد.

تیم ملی کشورمان با این نتیجه از رسیدن به نیمه نهایی بازماند و از دور رقابت ها کنار رفت.

منبع: فرارو

به "تکرار شکست تلخ؛ حذف بسکتبال ایران به وسیله اردن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار شکست تلخ؛ حذف بسکتبال ایران به وسیله اردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید